Sonnentor Čajovník éterický olej bio 10 ml

skladem – do týdne
157 Kč

Melaleuca alternifolia – 100% čistě rostlinný éterický olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Čajovníkový neboli Tea tree olej se získává parní destilací z listů větviček této rostliny. Před aplikací na pokožku by měl být zředěn. Jeho výrazná kořeněná vůně může podporovat koncentraci. Éterickými oleji jsou označovány čisté výtažky rostlin, které mají svoji charakteristickou vůni. Éterické oleje SONNENTOR jsou vysoce kvalitní přírodní oleje bez umělých a syntetických přísad. Jedině tak se může plně rozvinout čistá vůně přírody. Použití je velmi různorodé např. k aromaterapii, provonění místností, do aromalamp, do sauny, koupelí nebo k ovonění tělových olejů.

Vyrobeno v souladu s Non-food standardy ABG pro nepotravinářské výrobky kontrolovaného ekologického zemědělství. Kontrolováno společností Austria Bio Garantie GmbH.

Složení: éterický olej čajovník bio, objem 10 ml

Výrobce
Kód výrobku 5977-5906

Mohlo by se Vám také líbit

Ahmad Tea Bridgewater Candle Company Creative Tops Dilmah Easy Life Fatra Greenleaf Heathcote & Ivory La Dispensa Laboratoire Natur Aroma Šapitó Sonnentor Studio Trnka Styx Naturcosmetic Ulster Weavers Votivo
© 2013 - 2019 malovanatruhla.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.