Sonnentor Čerstvý vánek éterický olej bio 10 ml

skladem – do týdne
173 Kč

Čerstvý vánek bio – 100% čistě rostlinný éterický olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. Nadechněte se čerstvého vzduchu. Směs levandule a jedle dávají této vůni jemný květinový tón. Ideální pro chladné dny, kdy se jen zřídka otevírají okna. Éterickými oleji jsou označovány čisté výtažky rostlin, které mají svou charakteristickou vůni. Éterické oleje SONNENTOR jsou vysoce kvalitní přírodní oleje bez umělých a syntetických přísad. Jedině tak se může plně rozvinout čistá vůně přírody. Použití je velmi různorodé např. k aromaterapii, provonění místností, do aromalamp, do sauny, koupelí nebo k ovonění tělových olejů.

Vyrobeno v souladu s Non-food standardy ABG pro nepotravinářské výrobky kontrolovaného ekologického zemědělství. Kontrolováno společností Austria Bio Garantie GmbH.

Složení: eterické oleje: levandule bio, citron bio, jedle bio, hřebíček bio, objem 10 ml

Výrobce
Kód výrobku 5978-5907

Mohlo by se Vám také líbit

Ahmad Tea Bridgewater Candle Company Creative Tops Dilmah Easy Life Fatra Greenleaf Heathcote & Ivory La Dispensa Laboratoire Natur Aroma Šapitó Sonnentor Studio Trnka Styx Naturcosmetic Ulster Weavers Votivo
© 2013 - 2019 malovanatruhla.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.