Sonnentor Adventní sada bio 24 ks 37.5 g

skladem – ihned k odeslání
103 Kč

Co je pestré a voní jak bylinkami, tak kořením? To je těchto 24 různých biočajů. Zastavte věčný spěch, zahřejte si ruce nad horkým šálkem lahodného čaje a užívejte si krásné chvíle adventu. Nebo udělejte radost své rodině a přátelům! Každý čajový přebal potěší originální básničkou. S novou Adventní sadou se Vám dostává do rukou naprosto jedinečný produkt, který je symbolem prvotřídní kvality, lahodných bylinných receptur a úcty k ruční práci. Díky ručnímu skládání čajových sáčků od 1 do 24 může Sonnentor vytvořit dalších 20 pracovních míst a podpořit tak regionální zaměstnanost.

Obsah balení (všechny čaje v bio kvalitě): Dobrá nálada, Kouzlo krbu, Zlatý kurkumový sen, Zase dobře! Knedlík v krku, Pěkné odpoledne, Adventní ovocný čaj, Energie Hildegarda, Dobré ráno, Pai Mu Tan bio, Usmrkánek biorarášci, Kopřiva, Zázvor slunce, Novoroční čaj, Darjeeling bio, Jablíčko z pece, Čaj štěstí, Voňavý kurkumový sen, Zelený čaj štěstí, Základy rovnováhy, Zimní noc, Zase dobře! Pro dobrý pocit v břiše, Anděl strážný, Relaxační Hildegarda bio, Ježíškův nebeský čaj.

Výrobce
Kód výrobku 4988-4917

Mohlo by se Vám také líbit

Ahmad Tea Bridgewater Candle Company Creative Tops Dilmah Easy Life Fatra Greenleaf Heathcote & Ivory La Dispensa Laboratoire Natur Aroma Sonnentor Studio Trnka Styx Naturcosmetic Šapitó Ulster Weavers Votivo
© 2013 - 2019 malovanatruhla.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.