Sonnentor Rarášci Poznávací sada bio (31 g) 20 ks

skladem – ihned k odeslání
86 Kč 96 Kč

Pro všechny rarášky, kteří se nemohou stále nabažit pokladů, které nabízí bylinkovo-ovocný svět, Konstanc, Moric a Leander připravili a zabalili 20 čajů všech 9 druhů raráškových čajů do jedné krabičky. Nejlepší je hned vyzkoušet nebo darovat jako dárek. V krabičce se také ukrývá vystřihovánka s figurkami biorarášků se kterými si můžete hrát. Zejména malé fandy potěší také krásně ilustrovaná krabička s otevíracími dvířky.

Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml), přelijte vroucí vodou a nechte 5-10 min. louhovat. Skladovat v suchu a chladu.

Složení: 2 x Raráškův čaj Štístko, 2 x Raráškův čaj Sloní síla, 2 x Raráškův čaj Dítě slunce, 2 x Raráškův čaj Nebojsa, 3 x Raráškův čaj Usmrkánek,3 x Raráškův čaj Polštářová bitva, 2 x Raráškův čaj Kouzelný nápoj,2 x Raráškův čaj Koulovačka, 2 x Raráškův čaj Klauni s červenými nosy.

Obsahuje 9 různých druhů čajů, 20 ks nálevových sáčků.

Výrobce
Kód výrobku 3389-3318

Mohlo by se Vám také líbit

Ahmad Tea Bridgewater Candle Company Creative Tops Dilmah Fatra Greenleaf Heathcote & Ivory La Dispensa Laboratoire Natur Aroma Sonnentor Studio Trnka Styx Naturcosmetic Šapitó Ulster Weavers Votivo
© 2013 - 2019 malovanatruhla.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.