Our brands

Ahmad Tea

Ahmad Tea
Ahmad Tea Novinky

Ahmad Tea se zabývá produkcí čaje již po čtyři generace. Tento rodinný podnik vznikl ve Velké Británii, kde má pití čaje dlouholetou tradicí. Členové rodinného podniku si na počátku existence firmy vytyčili cíl - vytvářet kvalitní čaj vhodný pro každodenní popíjení. Tomu odpovídá i motto jednoho ze zakladatelů této firmy: „Nikdy nebudu prodávat nic, co bych nepil doma“. Tímto heslem se zakladatelé řídili jak při výběru obchodních partnerů, tak i při samotném pěstování a následném zpracování čaje. celý článek

Bridgewater Candle Company

Bridgewater Candle Company
Tato americká firma byla založena roku 1998 a okamžitě si získala přední místo na trhu, zejména díky kvalitnímu zpracování, designu a výběru zajímavých vůní. Firma má v sortimentu nejen vonné svíčky, ale i difuzéry, vonné oleje, sáčky a vůně do auta.

Clairefontaine

Francouzský výrobce dárkového balícího papíru a tašek.

Creative Tops

Creative Tops

Creative Tops je anglická firma, která mimo svoji vlastní produkci, zastupuje i celou řadu značek, jež jsou synonymem pro kvalitní anglický porcelán a kuchyňské potřeby. Mezi tyto značky patří Victoria and Albert Museum (V&A), Royal Botanic Gardens Kews, Mr Men. and Little Miss., Katie Alice, Justin Capp, Monopoly, Born to Shop, The Wildlife Trusts nebo The Simpsons, Pedrini, Farberware, Sabatier nebo Savora. Nabídka sortimentu jednotlivých značek je velice pestrá a široká, navíc jsou vesměs dodávány ve velice vkusně zpracovaných dárkových baleních.

Opravdu je z čeho vybírat, tak neváhejte a nakupujte!

Dilmah

Dilmah
Dilmah Exceptional

"Jakmile ochutnáte čaj Dilmah, už nikdy se nebudete chtít vrátit k obyčejnému čaji…"

Merill J. Fernando, zakladatel a výkonný ředitel rodinné firmy Dilmah

Dilmah je rodinná firma, založená na morálních principech, díky nimž může svým zákazníkům nabízet ten nejlepší čaj na světě a pěstitelům spravedlivou odměnu. Čaje balí přímo u zdroje a sami ho uvádí na trh pod značkou Dilmah. Proto za tuto značku nesou kompletní zodpovědnost – od čajových plantáží až po Váš šálek čaje. celý článek

Easy Life

Easy Life
Mladá italská firma sídlící ve Franciacortě nedaleko Milána, která se zabývá výrobou produktů určených pro stolování, servírování a kuchyň. Cílem této firmy je nabídnout zákazníkům široké spektrum zboží tak, aby si každý zákazník našel to své.

Greenleaf

Greenleaf
Americká rodinná firma Greenleaf vyrábí vonné produkty a zejména pak vonné sáčky od roku 1975. Zboží této značky se prodává ve více jak 40 zemích a zaručuje kvalitu a neměnný standard, na který jsou její zákazníci již zvyklí. Výrobky jsou charakteristické především romantickými, květinovými vůněmi, čistou vůní oceánu, nebo silnou vůní citrusových plodů.

Heathcote & Ivory

Heathcote & Ivory
Původně anglický rodinný podnik, který se zabýval výrobou jemných glycerinových mýdel a vonných svíček, založil v roce 2000 Denis Aaronson. Firma se rychle rozrostla a dnes vyváží zboží do 35 zemí světa. Její výrobky nejdete ve velkých a významných obchodních domech, ale i v malých buticích. Jednoduše všude tem, kde si potrpí na kvalitní zboží s důrazem na originalitu provedení. Charakteristický pro tuto značku je design plný zářivých barev a květinových vzorů, zasazených do starých i moderních stylů s důrazem na detail. Nyní se společnost orientuje na výrobu vůní, tělové a koupelové kosmetiky a dárkového zboží. Filozofií této společnosti je - používat pouze prvotřídní ingredience, jako například vonné oleje a silice, vše bez parabenů a sulfátů.

Könitz

Kvalitní německý porcelán s dlouholetou tradicí.

Sadoch

Italská firma zabývající se výrobou kvalitního dárkového balícího papíru a tašek.

Sonnentor

Sonnentor
Česko - rakouská firma s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na výrobu bio produktů - ze surovin pěstovaných podle zásad ekologického zemědělství.

Studio Trnka

Studio Trnka

Do naší malé prodejní galerie pro Vás vybíráme pouze kvalitní české výrobky. Pojďte se s námi podívat do Studia Trnka, kde právě takové výrobky dělají.

celý článek

Ulster Weavers

Ulster Weavers
První zmínky o společnosti Ulster Weaver (Ulsterší tkalci) sahají až do 19. století. Jde o irskou společnost založenou roku 1880, v níž se zpracovával vysoce kvalitní len, který tuto značku proslavil po celém světě. Během 60. let 20. století se společnost zaměřila na výrobu lněných utěrek, následně pak na další textilní výrobky jako jsou tašky nebo dárkové zboží. V roce 1990 byla společnost rozdělena na dvě části, jedna se věnuje výrobě textilií pro domácnost UW Home Fashion a druhá se věnuje oblečení UW Apparel. UW Home Fashion vytváří produkty pro domácnost ve vysoké kvalitě a zúročuje tak 135leté zkušenosti s výrobou. Jednotlivé kousky se navrhují v Severním Irsku, produkce je rozeseta po celém světě, nicméně proces výroby a kvalita výsledného produktu je stále kontrolována v Severním Irsku. Společnost je držitelem vysoce prestižního titulu kvality, který uděluje anglická královská rodina po staletí. Důkazem kvality je také fakt, že tato značka dodává svoje zboží na anglický dvůr, a to od roku 1995.

Zöwie

Německá firma zabývající se výrobou kvalitního balícího papíru a tašek.
© 2013 - 2024 malovanatruhla.cz, all rights reserved.

These web pages are using cookies. More information here / reset.